Z pewnością nie raz natknąłeś się na różnego rodzaju etykiety samoprzylepne. Można je spotkać na artykułach w sklepach spożywczych, przemysłowych, budowlanych, drogeryjnych i wielu innych. Ten niepozorny element ma o wiele więcej funkcji, niż na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać.

Jak etykieta samoprzylepna wpływa na odbiór produktu?

Etykieta jest niejako wizytówką produktu, na którym się znajduje. Informuje odbiorcę, czyli potencjalnego klienta, o zawartości, cechach szczególnych, ale także wszelkich innych danych wymaganych przez prawo. Nie podlega wątpliwości, że estetyka etykiety znacząco wpływa na odbiór ogólny produktu. Im jest atrakcyjniejsza wizualnie, tym bardziej przykuwa uwagę.

Można więc powiedzieć, że etykieta samoprzylepna jest elementem marketingu danej marki. Z tego powodu warto odpowiednio przemyśleć jej finalny wygląd. Nie od dziś bowiem wiadomo, że klienci zwracają niemałą uwagę na estetykę. Jeżeli etykieta będzie wykonana niestarannie, jej wydruk będzie słabej jakości, a cały design sprawi wrażenie niespójnego, wpłynie to negatywnie na wizerunek firmy. Możesz zdecydować się na zakup etykiet samoprzylepnych na rolce lub na arkuszu.

Poprawa estetyki produktu dzięki etykiecie samoprzylepnej

Etykiety samoprzylepne okażą się wyjątkowo cenne w przypadku opakowań, które nie są szczególnie atrakcyjne pod względem wizualnym. Wówczas nie tylko zasłonią niekorzystną przestrzeń, ale także dodadzą jej nieco uroku. Mowa tu w szczególności o:

  • butelkach plastikowych i szklanych,
  • kartonach w różnym formacie,
  • opakowaniach foliowych.

Warto jednak zwrócić szczególną uwagę na jakość etykiety samoprzylepnej. Jeżeli ma ona stanowić element wpływający na estetykę produktu, to musi być ona wykonana z najwyższą starannością. Ważne jest, aby dostosować metodę druku do rodzaju surowca, na którym ma się znaleźć etykieta. Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Cię dostępne możliwości.

Nasza rzetelność i uczciwość potwierdzone są wieloletnim uczestnictwem w programie RZETELNA Firma prowadzonym pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, który rekomenduje współpracę z firmami certyfikowanymi.

CERTYFIKAT RZETELNOŚĆ nr. 4235 4906 6146 8804

Rzetelna Firma

 

Sprawdzony w Big

Naszą uczciwość dokumentuje uczestnictwo w programie Firma Wiarygodna Finansowo, certyfikat wydany przez BIG InfoMonitor.

CERTYFIKAT.BIG.PL/9471963122

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.