Kontakt

W celu uzyskanie większej ilości informacji zapraszamy do składania zapytań lub bezpośredniego kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania w możliwie najkrótszym terminie.

Format Druk s.c. 91-212 Łódź, ul. Wersalska 47/75

tel. +48 42 252 94 18
tel. +48 42 650 91 51

NIP 9471963122
Regon 100696889

Kontakt ogólny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Biuro: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zamówienia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział graficzny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Andrzej Banaś: kom. 501 168 989, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dariusz Dawidziński: kom. 504 229 266, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Obowiązek informacyjny

Skontaktuj się z nami

 

Rzetelna Firma

Nasza rzetelność i uczciwość potwierdzone są wieloletnim uczestnictwem w programie RZETELNA Firma prowadzonym pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, który rekomenduje współpracę z firmami certyfikowanymi.

CERTYFIKAT RZETELNOŚĆ nr. 4235 4906 6146 8804

 

Sprawdzony w Big

Naszą uczciwość dokumentuje uczestnictwo w programie Firma Wiarygodna Finansowo, certyfikat wydany przez BIG InfoMonitor.

CERTYFIKAT.BIG.PL/9471963122

Nasze największe atuty

Wieloletnie bogate doświadczenie i stale rozwijana wiedza oraz praktyka, którą zdobywamy współpracując z firmami działającymi w różnych branżach, pozwala nam sprostać najtrudniejszym zadaniom. Łącząc naszą wiedzę z doświadczeniem klientów jesteśmy w stanie stworzyć unikatowy produkt, dopasowany do indywidualnych potrzeb i wymogów rynku. Służymy również profesjonalnym doradztwem w kwestii wyboru odpowiedniej formy reklamy i tworzenia wizerunku oraz estetyki konkretnej marki. Gwarantujemy, że w naszej drukarni znajdziecie Państwo najlepsze dla siebie etykiety samoprzylepne na rolce, ulotki, foldery, wizytówki czy wydruki cad.

Rzetelne i indywidualne podejście zaowocuje długofalową współpracą, co pozwoli powiększyć liczbę zadowolonych klientów.

Zapraszamy do naszej drukarni cyfrowej w Łodzi.

Cechami, które wyróżniają nas spośród innych drukarni cyfrowych są:

  • kompleksowa obsługa klienta w czasie współpracy,
  • szybka realizacja zleceń,
  • indywidualne podejście i otwartość na Państwa potrzeby i sugestie,
  • zastosowanie najnowocześniejszych urządzeń do druku.

Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc przy wyborze najodpowiedniejszego produktu. Cenimy sobie Państwa zdanie na nasz temat, dlatego pragniemy, aby każdy korzystający z naszych usług klient był w pełni zadowolony.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.