Jeżeli potrzebujesz dokonać wydruku, to z pewnością poszukujesz metody, która będzie najkorzystniejsza finansowo. Utarło się szkodliwe przekonanie, że druk małego nakładu jest zupełnie nieopłacalny. Jak jest w rzeczywistości?

Niski nakład a druk cyfrowy

Na samym wstępie należy wyraźnie podkreślić, że druk cyfrowy jest najlepszym wyborem przy niskim nakładzie. Przemawia za tym co najmniej kilka czynników. Po pierwsze, okaże się to najtańszym możliwym sposobem realizacji niewielkiego zamówienia. Co więcej, zlecający może wówczas liczyć także na szybki odbiór gotowego wydruku. Warto dodatkowo zaznaczyć, że mimo sprawnego wykonania i niskich kosztów, druk cyfrowy gwarantuje bardzo wysoką jakość.

Na uwagę zasługuje również szereg możliwości, które oferuje druk cyfrowy. Taką metodą można wydrukować m.in. etykiety samoprzylepne na arkuszu, broszury, banery, ulotki, plakaty, kody kreskowe, wszelkie materiały reklamowe i wiele, wiele innych. Możliwość personalizacji i uszlachetniania wydruków to dodatkowe atuty, dzięki którym realizacja może być w pełni dostosowana do potrzeb klienta bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów.

Wydruki metodą cyfrową a korzyści

Stale postępujący rozwój technologii sprawił, że różnice między drukiem cyfrowym a offsetowym są niemal niezauważalne. Druk cyfrowy dzięki braku potrzeby wykonywania kosztownej przygotowalni jest zdecydowanie bardziej opłacalny. Dzięki temu wiele osób zlecających druk offestowy coraz chętniej korzysta z możliwości oferowanych przez druk cyfrowy.

Wśród kluczowych zalet druku cyfrowego należy wymienić:

  • szybkość realizacji zlecenia;
  • świetna jakość, tzn. intensywnie nasycone kolory, szczegółowość, trwałość;
  • możliwość dowolnej personalizacji;
  • ekologia (mała ilość odpadów);
  • niska cena nawet przy niewielkim nakładzie.

Nasza rzetelność i uczciwość potwierdzone są wieloletnim uczestnictwem w programie RZETELNA Firma prowadzonym pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, który rekomenduje współpracę z firmami certyfikowanymi.

CERTYFIKAT RZETELNOŚĆ nr. 4235 4906 6146 8804

Rzetelna Firma

 

Sprawdzony w Big

Naszą uczciwość dokumentuje uczestnictwo w programie Firma Wiarygodna Finansowo, certyfikat wydany przez BIG InfoMonitor.

CERTYFIKAT.BIG.PL/9471963122

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.