Czym charakteryzuje się druk wielkoformatowy?

Bilbordy, szyldy, banery, plakaty, roll-upy, oklejenia samochodów… To tylko niektóre najczęściej spotykane formy druku wielkoformatowego. Bez wątpienia jest to najchętniej wykorzystywana metoda we współczesnym marketingu. Nic dziwnego! Nie sposób przecież nie zauważyć dużej reklamy w przestrzeni zewnętrznej.

Na czym polega i jakie cechy ma druk wielkoformatowy?

Jako że druk wielkoformatowy polega na przenoszeniu obrazu na dużą powierzchnię, musi posiadać szczególne cechy. Po pierwsze, tego rodzaju metoda wyróżnia się przede wszystkim wyjątkową wytrzymałością. Wynika to z faktu, że reklamy o dużej powierzchni najczęściej umieszcza się na zewnątrz. Zajmując się drukiem wielkoformatowym w Łodzi, doskonale wiemy, że zupełną podstawą jest odporność na szkodliwe działanie rozmaitych czynników, w tym m.in. wilgoci czy promieniowania słonecznego.

Aby druk wielkoformatowy prezentował się estetycznie, równie ważna jest ostrość obrazu. W przeciwnym wypadku reklama okaże się zupełnie nieczytelna, a tym samym i nieskuteczna. Należy mieć na uwadze, że niedopracowane materiały reklamowe najczęściej przynoszą efekt odwrotny od zamierzonego, tzn. odstraszają, zamiast przyciągać klientów.

Gdzie wykorzystuje się metodę wydruku wielkoformatowego?

Jak już zostało wcześniej wspomniane, taka forma wydruku sprawdza się przede wszystkim w branży reklamowej. To najlepszy wybór do tworzenia bilbordów, roll-upów, banerów czy plakatów. Mowa tu zarówno o działaniach marketingowych przedsiębiorstw, jak i np. kampaniach wyborczych. Co więcej, druk wielkoformatowy stosowany jest również do oklejania samochodów i plandek.

Ta metoda równie chętnie jest stosowana w branży budowlanej i architektonicznej. Duży format wydruku planów, projektów i rysunków znacząco ułatwia codzienną pracę specjalistów.

 

Rzetelna Firma

Nasza rzetelność i uczciwość potwierdzone są wieloletnim uczestnictwem w programie RZETELNA Firma prowadzonym pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, który rekomenduje współpracę z firmami certyfikowanymi.

CERTYFIKAT RZETELNOŚĆ nr. 4235 4906 6146 8804

 

Sprawdzony w Big

Naszą uczciwość dokumentuje uczestnictwo w programie Firma Wiarygodna Finansowo, certyfikat wydany przez BIG InfoMonitor.

CERTYFIKAT.BIG.PL/9471963122

Nasze największe atuty

Wieloletnie bogate doświadczenie i stale rozwijana wiedza oraz praktyka, którą zdobywamy współpracując z firmami działającymi w różnych branżach, pozwala nam sprostać najtrudniejszym zadaniom. Łącząc naszą wiedzę z doświadczeniem klientów jesteśmy w stanie stworzyć unikatowy produkt, dopasowany do indywidualnych potrzeb i wymogów rynku. Służymy również profesjonalnym doradztwem w kwestii wyboru odpowiedniej formy reklamy i tworzenia wizerunku oraz estetyki konkretnej marki. Gwarantujemy, że w naszej drukarni znajdziecie Państwo najlepsze dla siebie etykiety samoprzylepne na rolce, ulotki, foldery, wizytówki czy wydruki cad.

Rzetelne i indywidualne podejście zaowocuje długofalową współpracą, co pozwoli powiększyć liczbę zadowolonych klientów.

Zapraszamy do naszej drukarni cyfrowej w Łodzi.

Cechami, które wyróżniają nas spośród innych drukarni cyfrowych są:

  • kompleksowa obsługa klienta w czasie współpracy,
  • szybka realizacja zleceń,
  • indywidualne podejście i otwartość na Państwa potrzeby i sugestie,
  • zastosowanie najnowocześniejszych urządzeń do druku.

Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc przy wyborze najodpowiedniejszego produktu. Cenimy sobie Państwa zdanie na nasz temat, dlatego pragniemy, aby każdy korzystający z naszych usług klient był w pełni zadowolony.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.