Zalety i zastosowanie druku wielkoformatowego

Prowadzenie działalności gospodarczej niezależnie od branży, w jakiej działa konkretna firma zawsze wiąże się z koniecznością stosowania odpowiednich narzędzi marketingowych pozwalających na zwiększanie sprzedaży. Jedną z form oddziaływania na potencjalnych klientów danego przedsiębiorstwa jest zdecydowanie się na różne postacie reklamy zewnętrznej, ponieważ pomaga to w docieraniu do zainteresowanych ofertą osób przy stosunkowo niskim koszcie jednostkowym. Opcją używaną szczególnie chętnie okazuje się zwłaszcza druk plakatów. W Łodzi usługi tego rodzaju oferuje firma Format Druk, proponująca wydruki na rozmaitych podłożach i w wielu formatach. Przekonajmy się, jakimi technikami mogą one być realizowane i sprawdźmy, jakie mają mocne strony.

Jak wykonuje się wydruki wielkoformatowe?

Wydruki przygotowywane w tradycyjnych technologiach mogą mieć wymiary ograniczone wielkością dostępnych podłoży np. formatami w jakich sprzedawane są arkusze papieru lub kartonu. Istnieją jednak rozwiązania pozwalające nie tylko na uzyskanie większych rozmiarów gotowych wyrobów, ale także na korzystanie z nietypowych materiałów np. wszelkiego rodzaju pianek, tworzyw czy folii. Wśród technik druku wielkoformatowego szczególnie rozpowszechnione są wydruki solwentowe oraz druk UV. W obu przypadkach używa się urządzeń podobnych do typowych drukarek atramentowych, mających jednak znacznie większe powierzchnie robocze. W druku solwentowym używane są farby rozpuszczalnikowe, które szybko odparowują i dają wysoką trwałość. W druku UV używana jest farba, która wiąże się z podłożem po zastosowaniu promieniowania ultrafioletowego.

Dlaczego warto korzystać z wydruków wielkoformatowych?

Wydruki wielkoformatowe są niezastąpione, jeżeli chodzi o zwracanie uwagi osób, do których skierowana jest reklama z uwagi na to, że ich ogromna powierzchnia jest doskonale widoczna, a przez to łatwa do zauważenia. Ich niewątpliwym plusem jest też świetna jakość i wysoka trwałość, sprawiająca, że plakat może być eksponowany bardzo długo.

 

Rzetelna Firma

Nasza rzetelność i uczciwość potwierdzone są wieloletnim uczestnictwem w programie RZETELNA Firma prowadzonym pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, który rekomenduje współpracę z firmami certyfikowanymi.

CERTYFIKAT RZETELNOŚĆ nr. 4235 4906 6146 8804

 

Sprawdzony w Big

Naszą uczciwość dokumentuje uczestnictwo w programie Firma Wiarygodna Finansowo, certyfikat wydany przez BIG InfoMonitor.

CERTYFIKAT.BIG.PL/9471963122

Nasze największe atuty

Wieloletnie bogate doświadczenie i stale rozwijana wiedza oraz praktyka, którą zdobywamy współpracując z firmami działającymi w różnych branżach, pozwala nam sprostać najtrudniejszym zadaniom. Łącząc naszą wiedzę z doświadczeniem klientów jesteśmy w stanie stworzyć unikatowy produkt, dopasowany do indywidualnych potrzeb i wymogów rynku. Służymy również profesjonalnym doradztwem w kwestii wyboru odpowiedniej formy reklamy i tworzenia wizerunku oraz estetyki konkretnej marki. Gwarantujemy, że w naszej drukarni znajdziecie Państwo najlepsze dla siebie etykiety samoprzylepne na rolce, ulotki, foldery, wizytówki czy wydruki cad.

Rzetelne i indywidualne podejście zaowocuje długofalową współpracą, co pozwoli powiększyć liczbę zadowolonych klientów.

Zapraszamy do naszej drukarni cyfrowej w Łodzi.

Cechami, które wyróżniają nas spośród innych drukarni cyfrowych są:

  • kompleksowa obsługa klienta w czasie współpracy,
  • szybka realizacja zleceń,
  • indywidualne podejście i otwartość na Państwa potrzeby i sugestie,
  • zastosowanie najnowocześniejszych urządzeń do druku.

Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc przy wyborze najodpowiedniejszego produktu. Cenimy sobie Państwa zdanie na nasz temat, dlatego pragniemy, aby każdy korzystający z naszych usług klient był w pełni zadowolony.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.